Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Козметика

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 25
EKSTRA VOSOK FERAL

Екстра Восокот од Feral е идеалното решение за заштитата на вашиот автомобил од сонце, дожд и прашина.

370 ден.


GEL ZA CISTENJE NA FELNI FERAL 500ml

Брзо и внимателно ги отстранува и најтврдокорните зарѓани делови, г

300 ден.


ODSTRANUVAC NA DAMKI I FLEKI FERAL 400ml

формула кој отстранува катран, талог од масла, восок и плакне наслаги, дизел и други тврдокорни флеки од бои и пластика.

270 ден.


OSVEZUVAC ZA VOZDUH - SPREJ MUSIC COLLECTION DO,RE,MI,FA,SOL,LA

видови варијанти: DO, RE, MI, FA, SOL, LA,SI

230 ден.


PENA ZA CISTENJE NA TEKSTIL FERAL 300ml

Feral средството за чистење на текстилни површини е продукт со единствена формула кој ги чисти дури и најтврдокорните дамки, навлегува длабоко во нив.

300 ден.


PENA ZA GUMI FERAL 400ml

Feral tyre foam is a unique formula product which cleans, shines, and protects car tyres / Keep away from children.

290 ден.


SAMPON ZA AVTOMOBIL SO SILIKON FERAL 1000ml

Feral car shampoo is a unique formula product, highly concentrated, which cleans, protects and maintains you car.

210 ден.


SAMPON ZA AVTOMOBIL SO VOSOK FERAL 1000ml

Feral car shampoo is a unique formula product, highly concentrated, which cleans, protects and maintains you car.

260 ден.


SPREJ-MASLO ZA CISTENJE NA KOROZIJA FERAL 400ml

Feral penetrating oil is a unique formula product that cleans dirt and grime, removes rust and scale, penetrates in frozen parts, lubricates, and extents machinery life.

200 ден.


SPREJ-MASLO ZA PODMACKUVANJE FERAL 400ml

Feral white grease is a unique formula product that lubricates moving parts such as chains, gears, joints, hinges, door locks, tools, engines etc.

210 ден.


SREDSTVO ZA CISTENJE NA FELNI FERAL 500ml

Leaves a brilliant gloss / Keep away from children

250 ден.


SREDSTVO ZA CISTENJE NA FELNI FERAL 500ml

Leaves a brilliant gloss / Keep away from children

260 ден.


SREDSTVO ZA CISTENJE NA MOTOR FERAL 500ml

Feral engine cleaner is a unique formula product that cleans all types of engines.

230 ден.


SREDSTVO ZA CISTENJE NA TEKSTIL FERAL 500ml

Feral upholstery cleaner is a unique formula product that cleans even the strongest dirt by penetrating into the fiber cloth.

260 ден.


SREDSTVO ZA ODSTRANUVANJE NA INSEKTI FERAL 500ml

FERAL течноста за отстранување на инсекти е посебна продукт формула што ја одржува шофершајбната и прскалката на шофершајбната во совршена состојба додека лесно ги отстранува дамките од инсектите на шофершајбната.

300 ден.


SREDSTVO ZA SJAJ I OSVEZUVANJE NA GUMA FERAL 500ml

Feral tyre restorer is a unique formula product that shines, and restores all tire types.

260 ден.


SREDSTVO ZA SJAJ I SAL-TABLA FERAL 400ml

Feral Cockpit shine is an advanced formula product that revitalizes, protects, and maintains all plastic car interiors, providing a shinny result and a unique perfume

180 ден.


SREDSTVO ZA SJAJ NA SAL-TABLA FERAL 650ml

Средство за сјај на шал-табла FERAL 650ml

210 ден.


SREDSTVO ZA SJAJ NA SAL-TABLA FERAL 750ml

Feral Cockpit shine is an advanced formula product that revitalizes, protects, and maintains all plastic car interiors, providing a shinny result and a unique perfume.

230 ден.


SREDSTVO ZA ZASTITA NA BOJA 400ml

Feral средството за чистење на боја ја чисти емулзијата на сите матни,тешко оштетени од времнските услови,обоени и металик бои

950 ден.
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 25

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics