Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

GPS Навигации

Подреди по:
Garmin nüvi® 42 Europe LM

4.3" екран, гласовна навигација на Македонски јазик, Каде сум функционалност, фото-навигација, можност за навигација за пешаци и многу други опции

7 980 ден.


Garmin nüvi® 52 Europe LM

5" (480 x 272 pixels) display with touchscreen control / so mapi za cela Evropa

10 980 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 2 од 2

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics