Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

CARPLAY ANDROID IOS

Подреди по:
VI-AD220C

AUDI Android/ CarPlay Auto/ Mirrorlink Integration (MIB2 System)

24 800 ден.


VI-AD320C-Q5U

Wireless Carplay Video Interface for AUDI MMI 3G Q5/A4/A5/S4/S5/A6/Q7 with Mirrorlink

24 800 ден.


VI-BM-CIC2

BMW Video Interface built in Android/ CarPlay Auto/ Mirrorlink(CIC System)

24 800 ден.


VI-BMW-24C2

Wireless BMW Video Interface built in Android / CarPlay Auto/Mirrorlink(NBT System

24 800 ден.


VI-FR-189C

PEUGEOT/Citroen Android/ CarPlay Auto / Mirrorlink Integration NAC 2017-2018

24 800 ден.


VI-FR-190C

PEUGEOT/Citroen Android/ CarPlay Auto/Mirrorlink Integration SMEG 2014-2016

24 800 ден.


VI-MERCEDES-38C2

Wireless Mercedes-Benz Android/ CarPlay Auto / Mirrorlink Integration (NTG 5.0/5.1)

24 800 ден.


VI-MERCEDES-39C2

Wireless Mercedes-Benz Android / CarPlay Auto / Mirrorlink Integration (NTG 4.5/4.7)

24 800 ден.


VI-VW-343C2

Wireless VW Android/ CarPlay Auto/ Mirrorlink Integration (MIB2 System)

24 800 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 9 од 9

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics