Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Авто аларми

Подреди по:
NT 320 SKIN

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!

4 500 ден.


NT 320 VENT

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!

4 500 ден.


TYTAN DS 410 BACK UP SIREN

- 5 години гаранција за прв пат во Македонија / Во цената е вклучена професионална монтажа

13 990 ден.


АВТО АЛАРМ NEW TECHNOLOGY NT350

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА / Two Way Car Alarm / Car Locating / Central door lock system / Help Calling/Panic / LED Indicator status / cutoff engine / windows rolling up / Emergency Disarm / power off memory / shock sensor /

12 990 ден.


ТYTAN DS 410 ALARM

5 години гаранција за прв пат во Македонија / Во цената е вклучена професионална монтажа

Јави се за цена


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 6 од 6

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics