Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Алу фелни - бандажи

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 268
DISTANCERI 66.5

ДИСТАНЦЕРИ 66.5 (4 ДИСТАНЦЕРИ+10 ШТРАФА)

4 650 ден.


MODEL 135

Model 135 15" , 7.0j , 4x100/5x100 , ET15 , CB 57.1 , Silver Polished 1680 4X100 25 57.1 SPL+CHROME RIVETS 1690 4X100 20 57.1 SPL+CHROME RIVETS 1785 4X100/114.3 35 73.1 SPL+CHROME RIVETS

Јави се за цена


MODEL 142

18'' 8.5j PCD 5x120 ET 32 CB 72.56 HYPER SILVER 19'' 8.5j PCD 5x120 ET 33 CB 72.6 HYPER BLACK 19'' 9.5j PCD 5x120 ET 35 CB 72.6 HYPER BLACK

Јави се за цена


MODEL 342

Model 342 15" , 6.0j , 4x108 , ET27 , CB 65.1 , Silver

Јави се за цена


MODEL 344

Model 344 17" , 8.0j , 5x120 , ET32 , CB 72.6 , Dark GMP 18" , 8.5j , 5x120 , ET35 , CB 72.56 , Black Machined 18" , 8.5j , 5x120 , ET32 , CB 72.56 , Dark GMP 19" , 8.5j , 5x120 , ET32 , CB 72.56 , Dark GMP 19" , 9.5j , 5x120 , ET35 , CB 72.56 , Dar

Јави се за цена


MODEL 518

Model 518 18" , 8.0j , 5x112 , ET38 , 66.56 - Hyper Silver

Јави се за цена


MODEL 540

17'' 8.0j PCD 5x112 ET 45 CB 66.56 BP 17'' 8.0j PCD 5x112 ET 40 CB 66.6 GMP

Јави се за цена


MODEL 540

MODEL 540 17'' 8.0j PCD 5x112 ET 45 HD 66.54 BP 17'' 8.0j PCD 5x112 ET 40 HD 66.6 GMP

Јави се за цена


MODEL 558

Model 558 17" , 7.5j , 5x112 , ET45 , CB 66.45 , GM Machined 18" , 8.0j , 5x112 , ET45 , CB 66.45 , GM Machined 19" , 8.5j , 5x112 , ET40 , CB 66.45 , Black Machined

Јави се за цена


MODEL 618

17'' 7.5j PCD 5x112 ET40 CB 66.6 HYPER SILVER

Јави се за цена


MODEL 651

651 18" 8.5J 5X112 ET.45 66.6 MAT- GMP

Јави се за цена


MODEL 742

16'' 8.0j PCD 5x112 ET 40 CB 66.56 SP

Јави се за цена


MODEL 890

16'' 7.0j 5x120 ET 40 CB 72.6 17'' 7.5j 5X120 ET 30 CB 72.6 17'' 7.5j 5x105 ET 38 CB 56.6

Јави се за цена


MODEL A75

17'' 7.5j PCD 5x108 ET 40 CB 73.1 SEMI MATT BLACK

Јави се за цена


MODEL E119

MODEL E119 17''8.0j 5x112 ET 35 CB 66.56 MATT BLACK POLISHED LIP 18'' 8.0j 5x112 ET 35 CB 66.6 SATIN BLACK POLISHED 18'' 9.0j 5X112 ET 35 CB 66.6 SATIN BLACK POLISHED

Јави се за цена


MODEL E36

19'' 8.5j PCD 5x112 ET 35 CB 66.56 GUNMETAL POLISH LIP 19'' 9.5j PCD 5x112 ET 35 CB 66.56 GUNMETAL POLISH LIP

Јави се за цена


MODEL E77

17X70 5X114.3 ET 35 CB 67 BLACK MACHINED FACE

Јави се за цена


MODEL Е102

Model E102 17" , 7.0j , 5x114.3 , ET45 , CB 66.1 , Black Machined

Јави се за цена


MODEL 0167A

MODEL 0167A 1985 5X112 ET 45 CB 66.45 PAINTED

Јави се за цена
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 268

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics