Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Проектори (Лупи)

Подреди по:
Angel eyes за лупа 60мм

Angel eyes 70мм прстени за лупи во бела 6000К боја.

950 ден.


Angel eyes за лупа 80мм

Angel eyes 80мм прстени за лупи во бела 6000К боја.

950 ден.


Лупа за проектор Q5

3" лупа за проектор за фабрички ксенон.

2 400 ден.


Лупа за проектор ВСТ 2.5

2.5" лупа за проектор со Х1 лежиште.

1 500 ден.


Лупа за проектор ВСТ 3.0

3" лупа за проектор со Х1 лежиште.

2 000 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 5 од 5

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics