Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Паркинг сензори

Подреди по:
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ( 4 сензори ) PZ-200

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖА!

2 990 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ( 4 сензори ) PZ-301

Во цената е вклучена монтажа.

3 490 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ( 6 сензори ) PZ-300-6

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖА

6 990 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ WI-FI ( 4 сензори ) PZ 304-W

Безжични паркинг сензори PZ-304W. Монтажата е вклучена во цената!

5 990 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ОЕМ

Со вклучена монтажа и 12 месеци гаранција!!!

6 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 7 од 7

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics