Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

OEM USB интерфејс

Подреди по:
MICROLINK FI12 Фиат, Ланчија и Смарт

- Одговара на: Fiat, Lancia и Smart - Поседува USB, MicroSD и AUX приклучоци. - Подржува команди на волан.

3 500 ден.


MICROLINK FI8 Фиат групација

Одговара на: Alfa Romeo, Fiat и Lancia. Поседува USB, MicroSD и AUX приклучоци.Подржува команди на волан.

3 500 ден.


MICROLINK PSA8 Пежо и Цитроен

- Одговара на: Peugeot и Citroen - Поседува USB, MicroSD и AUX приклучоци. - Подржува команди на волан.

3 500 ден.


MICROLINK REN8 Рено

- Одговара на: Renault - Поседува USB, MicroSD и AUX приклучоци. - Подржува команди на волан.

3 500 ден.


MICROLINK VW12 Фолксваген групација

- Одговара на: Audi, Seat, Skoda и Volkswagen. - Поседува USB, MicroSD и AUX приклучоци. - Подржува команди на волан.

3 500 ден.


MICROLINK VW8 Фолксваген групација

- Одговара на: Audi, Seat, Skoda и Volkswagen. - Поседува USB, MicroSD и AUX приклучоци. - Подржува команди на волан.

3 500 ден.


WF 605

● USB ● SD ● MICRO SD ● AUX

3 500 ден.


WF 606

● USB ● SD ● MICRO SD ● AUX ● BLUETOOTH / Calls + live streaming

5 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 9 од 9

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics