Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Mitsubishi

Подреди по:
Lancer '07> 10" Display

Smart Multimedia систем за Mitsubishi Lancer 2007> со 12 месеци гаранција по неверојатна цена

27 900 ден.


MITSUBISHI ASK, OUTLANDER,PAJERO,L200

MITSUBISHI ASK, OUTLANDER, PAJERO, L200

27 900 ден.


MITSUBISHI ASX

27 900 ден.


MITSUBISHI OUTLANDER

27 900 ден.


MITSUBISHI OUTLANDER OLD

MITSUBISHI OUTLANDER OLD

27 900 ден.


Outlander '05-'13

Smart Multimedia систем за Mitsubishi Outlander 2005-2013 со 12 месеци гаранција по неверојатна цена

27 900 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 6 од 6

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics