Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

New Technology

Подреди по:
NT 320 SKIN

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!

4 500 ден.


NT 320 VENT

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!

4 500 ден.


ДВР КАМЕРА НТ-12

АКЦИЈА!!!

2 990 ден.
2 490 ден.
You Save: 500 ден.


ДВР Камера НТ-21 Дуал Ленс

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА!

5 100 ден.
4 350 ден.
You Save: 750 ден.


МОТОР ЗА ЦЕНТРАЛНА БРАВА

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА

900 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ( 4 сензори ) PZ-200

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖА!

2 990 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ( 6 сензори ) PZ-300-6

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖА

6 990 ден.


ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ОЕМ

Со вклучена монтажа и 12 месеци гаранција!!!

6 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 18 од 18

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics