Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

ProXenon

proxenonlogo140

Најдобриот ксенон во Mакедонија и пошироко

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 37
ProXenon 9005/H10/HB3 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

600 ден.


ProXenon 9006/HB4 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

600 ден.


PROXENON AДАПТЕР H010 ПАР

ОВОЈ СЕТ АДАПТЕРИ СЛУЖИ ЗА ПОЛЕСНА МОНТАЖА НА КСЕНОН СИЈАЛИЦИТЕ

450 ден.


ProXenon D1S резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

1 800 ден.


ProXenon D2R резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

1 700 ден.


ProXenon D2S резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

1 500 ден.


ProXenon D3S резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

2 700 ден.


ProXenon DRL-1UU ЛЕД дневни светла

Дневни светла со лед диоди.

1 290 ден.


ProXenon H1 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

600 ден.


ProXenon H11 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

600 ден.


ProXenon H3 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

600 ден.


Proxenon H4 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

1 200 ден.


ProXenon H7 резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

600 ден.


ProXenon H7R резервна сијалица

до 2.000 работни саати, 3 месеци гаранција како и вклучена промена во цената.

750 ден.


ProXenon LED лента 30цм

2х Проксенон ЛЕД лента 30цм, млечна бела боја (6000К)

750 ден.


ProXenon LED лента 45цм

2х Проксенон ЛЕД лента 45цм, млечна бела боја (6000К)

900 ден.


ProXenon LED лента 60цм

2х Проксенон ЛЕД лента 60цм, млечна бела боја (6000К)

1 090 ден.


ProXenon LED лента 90цм

2х Проксенон ЛЕД лента 90цм, млечна бела боја (6000К)

1 290 ден.
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 37

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics