Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

њеб банер горен

Excalibur

Подреди по:
EXCALIBUR -500+

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА / 4 button remotes, extended range receiver, psycho siren (2 sirens in one), secure code override, door and hood triggers, dual-zone shock sensor, back-up battery port...

6 990 ден.


EXCALIBUR AU 40 #30

Клизен контактор

1 200 ден.


EXCALIBUR CLASSIC-EDP2

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА И ГАРАНЦИЈА ОД 36 МЕСЕЦИ / Two 4 button transmitters included / Up to 2 aux outputs / Mini 2-in-1 Psyren included

10 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 3 од 3

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics