Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Акција!!!
400 ден.
1 990 ден.
230 ден.
5 100 ден.
4 350 ден.
You Save: 750 ден.
4 890 ден.
4 390 ден.
You Save: 500 ден.
5 390 ден.
2 000 ден.
400 ден.
300 ден.
100 ден.
400 ден.
6 490 ден.
290 ден.
19 990 ден.
2 500 ден.
210 ден.
17 990 ден.
470 ден.
1 790 ден.
2 690 ден.
250 ден.
300 ден.
2 500 ден.
400 ден.
2 990 ден.
380 ден.
1 890 ден.
900 ден.
 

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics